Де гігієна життєво важлива!

Про акцентну роль засобів чистоти та гігієни у сучасних медичних закладах

Сегмент охорони здоров’я – одна із найважливіших галузей, коли мова йде про запобігання хвороб і ризиків для здоров'я. Кожного дня по всій території України до лікувальних закладів, діагностичних центрів, лабораторій звертаються тисячі пацієнтів.

Саме тому вимоги до чистоти, гігієни, дезинфекції та спеціального інвентарю для прибирання лікарень в Україні дуже високі.

Де гігієна життєво важлива!

Як показує практика, іноді  медичні заклади  стають потенційним джерелом поширення інфекції, - це відбувається, якщо медичний персонал ігнорує своєчасну дезінфекцію та регламент прибирання.

Інфекції, що виникають в умовах стаціонару, зазвичай відбуваються у таких випадках:

  • інфекція може передаватися від одного пацієнта до іншого;
  • від пацієнта до лікаря чи медсестри;
  • лікар або медичний персонал також можуть заразити пацієнта;
  • обладнання у палатах також може стати джерелом зараження: приліжковий столик, приліжковий монітор та інше медичне обладнання може містити патогенні бактерії.

Отже, працівникам сектору охорони здоров’я  важливо знати всі шляхи передачі інфекцій і всі можливі заходи для їх запобігання.

Щоб досягти ідеальних результатів очистки лікарняних палат і знизити ризики передачі інфекцій, необхідно ретельно та систематично проводити прибирання та використовувати якісну професійну хімію, дезінфектанти та професійний інвентар для прибирання.

План гігієни палаті інтенсивної терапії

Кожна лікарня розробляє свою власну програму інфекційного контролю, яка включає заходи по чистоті, гігієні і видаленню відходів. Регулярність, якість проведення дезінфектологічних заходів та застосовування професійної хімії, інвентарю для прибирання має залишатися незмінною. Це складові, де не можна ігнорувати та економити на шкоду ефективності та безпеці.  «Внутрішньолікарняні інфекції продовжують турбувати галузь охорони здоров'я, тому доцільно запровадити навчальні заходи для медичного персоналу як регулярну практику в Україні. Медичні сестри повинні мати спеціалізовану підготовку, відповідну стандартам медичної санітарії, в яку входять спеціалізовані процедури прибирання. Також медичний персонал має усвідомлювати, що на них лежить акцентна роль у проведенні первинної профілактики неінфекційних захворювань, а також  - здоров’я паціентів» – коментує керівник напрямку сегменту охорони здоров'я «Бетта-Сервіс» Вадим Гончаренко.

1 березня у Києві пройшов  професійний навчальний семінар для медичних сестер «Сучасні Дезінфектологічні Технології», організований журналом «Журнал Головної Медичної сестри».  Компанія «Бетта-Сервіс» виступила партнером заходу та представила комплексні рішення, розроблені з урахуванням усіх потреб сучасних медичних закладів.

Професійні спікери, серед яких викладачі кафедри дезінфектології та профілактики інфекцій, пов'язаних з наданням медичної допомоги Харківської медичної академії післядипломної освіти - Неллі Морозова (експерт МОЗ України) та Сергій Рідний, піднімали актуальні питання, пов’язані з гігієною та дезінфекцією у сегменті охорони здоров’я разом з командою однодумців, яким не байдуже майбутнє українських лікарень, і які переймаються питаннями санітарно-епідемічного нагляду в медичних закладах. Розглянули важливість своєчасного та регулярного прибирання в лікувально-профілактичних закладах, види та особливості.

Також гості семінару познайомились з інноваціями у  санітарно-гігієнічній продукції, професійній хімії та системах дозування, професійному інвентарі для підтримання чистоти у лікарнях. Запропоновані на стенді компанією продукти були підібрані з урахуванням специфіки сегменту охорони здоров’я, усіх потреб, вимог та стандартів.

Комплексний візок Origo TM Vileda Professional – є основою та комплексною системою для прибирання у медичних закладах. Зручний та маневрений, вміщає всі витратні матеріали та інвентар для прибирання: 2 лотка, відра: 2х6л., 2лотка з кришкою для замочування мопів, тримач рукояток, підставка для рамки, затискачі для двох мішків зручно закріплені і розкладені на візку. Візок можна легко модифікувати під потреби клієнта. Безшумний, легкий, ергономічний візок забезпечує швидке і ефективне прибирання.

Система комплексного прибирання Quick&Easy ТМ Tana Professional, представлена на стенді компанії «Бетта-Сервіс», є ефективним, екологічним і ергономічним рішенням для медичних закладівВона складається зі зручної насадки «піна-спрей» з вбудованим пристроєм змішувача, порожнього контейнера для води та серії миючих концентратів. Насадка автоматично поєднує необхідну дозу концентрату миючого засобу і воду для отримання вже на забрудненій поверхні порції засобу готового для прибирання. Таке автоматичне дозування гарантує безпомилкове використання професійної хімії, процес не залежить від людського фактору. Система блокування клавіш запобігає будь-який витік рідини і виключає контакт медичного персоналу з концентратом миючого засобу.

Компанія «Бетта-Сервіс», лідер у сегменті санітарно-гігієнічної продукції для позадомашнього використання, має великий досвід у облаштуванні сучасних лікарень усім необхідним санітарно-гігієнічним оснащенням та витратними матеріалами. Завдяки європейському підходу до аналізу та контролю якості, розробкам та постійним вдосконаленням спеціалізованих програм навчання, компанія «Бетта-Сервіс» може вивести чистоту та гігієну в сучасних лікарнях на новий рівень.

Компанія «Бетта-Сервіс», лідер у сегменті санітарно-гігієнічної продукції

Читайте нас на социальных площадках