Сила алмазів: Пади Twister. Догляд за підлогою без застосування хімічних речовин.

Враження менеджерів компанії «Бетта-Сервіс» від революційного методу очищення підлоги.

Зниження витрат і підвищення екологічності очищення будь-якого типу підлоги – головна тема, яка лягла в основу дводенного теоретично-практичного тренінгу від партнерів Diversey для менеджерів компанії «Бетта-Сервіс».

2 насичені дні детально розглядали і випробовували на практиці революційний метод для щоденної машинної чистки з Twister Pad.

Догляд за підлогою без застосування хімічних речовин.

Завдяки мільярдам мікроскопічних алмазів пади Twister очищають і полірують підлогу одночасно без додавання будь-яких хімікатів. Це простий, економічний і екологічний підхід до професійного прибирання, який дає приголомшливі результати на будь-якому типі поверхні підлоги.

Сила алмазів: Пади twister

Cистема для очищення підлоги Twister налічує багато видів падів різних розмірів, що легко поєднуються з підлогомийними машинами, які існують на ринку.

Тест-драйв падів Twister у комбнації з однодисковим підлогонатирачем Taski ergodisk duo та професійним пилосмоком для вологих і сухих робіт Taski Vacumat 12 відбувся на 4-х київських об’єктах з різними типами підлогового покриття та різними ступенями забруднення.

Випробовували Twister Pad на:

  • наливній бетонній підлозі підземного паркінгу одного із столичних ТЦ;

  • гранітній підлозі біля вхідної групи одного із столичних ТЦ;

  • керамічній плитці (прохідна зона ТРЦ);

  • лінолеумі (територія приватної медичної клініки).

Перше випробовування Twister Pad пройшли на складному об’єкті – підземному паркінгу.

Зона тестування – наливна бетонна підлога з застарілими плямами від мастила, слідами шин та іншого бруду, що глибоко проник у пори.

Новий дад twister

помаранчевий пад «Twister Orange

глибоке очищення і 1-й етап модернізації в зонах інтенсивного руху підлоги

«Результат – ідеально чисте покриття та яскравість кольору», - менеджер компанії «Бетта Сервіс» Гончаренко Вадим

«Застосовували помаранчевий пад «Twister Orange» (глибоке очищення і 1-й етап модернізації в зонах інтенсивного руху підлоги без захисного покриття), «Twister Red» (глибоке очищення та підготовка до будь-якої процедури оновлення), однодисковий підлогонатирач та воду.  Результат – ідеально чисте покриття та яскравість кольору», - коментує менеджер компанії «Бетта Сервіс» Гончаренко Вадим (див. фото 1).

1-й етап модернізації в зонах інтенсивного руху підлоги

Фото 1

Серед видимих переваг можна виділити:

  • Twister підходить для всіх прибиральних машин (значна економія на придбанні нової техніки).
  • Багатий вибір падів для високої ефективності на різних типах поверхні підлоги.
  • Екологічна сторона – Twister використовується без застосування хімії.
  • Легкість і простота у використанні.
  • Видимий та довготривалий результат.
  • Підвищення економічної ефективності: зменшення або виключення необхідності періодичного технічного обслуговування завдяки тому, що хімічні речовини не використовуються; зниження потреби в технічному обслуговуванні машини.

Друга локація для демонстрації падів з алмазним напиленням - гранітна підлога біля вхідної групи одного із столичних ТЦ.

демонстрації падів з алмазним напиленням

Демо-зона – гранітна підлога. Пад «Twister Red» в дії. «Застарілий бруд легко зникає з поверхні. Отримуємо ще одне підтвердження тому, що  Twister забезпечує чудові результати при менших витратах, і є більш екологічним, ніж традиційні методи очищення підлоги.

Наступний етап практичного інтенсиву– тест на керамічній плитці (прохідна зона ТРЦ). Вихідні дані: дуже забруднена керамічна плитка на підлозі у місці з великою прохідністю людей, застарілі плями, що глибоко проникли у пори (див. фото 2).

дуже забруднена керамічна плитка на підлозі у місці з великою прохідністю людей

Фото 2

Використовували пади «Twister Red», «Twister Orange», однодисковий підлогонатирач Taski ergodisk duo та професійний пиловодосмок Taski Vacumat 12 + звичайна вода.

однодисковий підлогонатирач Taski ergodisk duo

професійний пиловодосмок Taski Vacumat 12

В роботі професійний пиловодосмок Taski Vacumat 12

Результат професійний пиловодосмок Taski Vacumat 12

Результат – ідеально чиста, блискуча підлога без плям, розводів та застосування хімії.

Останнім етапом тестування методу очищення підлоги Twister Pad стало випробування можливостей мікроскопічних алмазів на покриті із лінолеуму на території приватної клініки.

Задача – відмити бруд та надати покриттю ідеального глянцевого блиску. Застосовували пади «Twister Red», «Twister Orange», «Twister Pink» (для підлог без покриття з підвищеним рівнем глянцю в зонах з інтенсивним рухом), однодисковий підлогонатирач Taski ergodisk duo та професійний пиловодосмок Taski Vacumat 12 + звичайна вода. Завдяки механічній дії і силі тертя, результат оправдовує очікування - Twister перетворює матове, брудне покриття  підлоги на чисте, блискуче і відполіроване.

Завдяки механічній дії і силі тертя, результат оправдовує очікування

"Сталий розвиток та соціальна відповідальність – кредо компанії «Бетта-Сервис», тому ми завжди прагнемо слідувати еко-принципам", – Валерій Пюро.

Менеджери компанії «Бетта-Сервіс» за два дні в рамках інтенсивного тренінгу дізналися багато цікавого та корисного, спілкувалися, обмінювалися досвідом у питаннях чистоти та гігієни, застосовували здобуті навички на практиці, щоб далі допомагати своїм клієнтам ставати ще кращими, полегшувати їх роботу та давати найкращі рішення у секторі гігієни в Україні.

«Ми чітко та незмінно слідуємо своїй стратегії – максимально швидко впроваджувати новинки на ринок України, привозити кращі рішення для чистоти і гігієни. Сталий розвиток та соціальна відповідальність – кредо  компанії «Бетта-Сервис», тому ми завжди прагнемо слідувати еко-принципам при виборі рішень, які ми пропонуємо для Українського ринку», - коментує операційний директор компанії «Бетта-Сервіс» Пюро Валерій Миколайович.

Читайте нас на социальных площадках