INPACS


INPACS – International Partners for Cleaning, Hygiene and Catering Supplies

Всесвітня асоціація Партнерів – це точка зустрічі найбільших виробників і імпортерів різних країн світу. Тут відбувається об'єднання світових знань, практики і стандартів у сфері професійної гігієни і чистоти. І тут народжуються інновації!

Компанія «Бетта-Сервіс» із 2011 року є асоційованим Партнером INPACS, ексклюзивно представляє інтереси асоціації на території України.


Які переваги для клієнта компанії «Бетта-сервіс»?

МІЖНАРОДНІ СТАНДАРТИ обслуговування

НАДІЙНІ глобальні ПОСТАЧАЛЬНИКИ

вигідні УМОВИ ДЛЯ ПАРТНЕРІВ

ЯКІСТЬ продукції, ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІННОВАЦІЇ

міжнародна ЕКСПЕРТИЗА


ЕКОЛОГІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

INPACS прагне до мінімізації свого впливу на екологію планети за рахунок скорочення споживання природних ресурсів і зведення до мінімуму впливу відходів, хімічних засобів. Система екологічного менеджменту, впроваджена відповідно до вимог ISO 14001, є основою для цієї програми.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЛЮДЕЙ

Здоров'я та безпека наших клієнтів і співробітників, справедливі умови праці, захист прав людини, а також заборона корупції і хабарництва є одними з основних принципів.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ЛАНЦЮЖОК ПОСТАВОК

INPACS прагне до відповідального ланцюжка поставок, вибираючи постачальників відповідно до нашого Кодексу Постачальників. Усі Партнери INPACS взяли на себе зобов'язання в застосуванні Кодексу Постачальника INPACS, а також Кодексу Етичних принципів INPACS у рамках їхнього ведення бізнесу і здійснення торгових операцій.


Кодекс постачальників

Кодекс Етичних принципів INPACS

Читайте нас на соціальних майданчиках