Про компанію

Компанія «Бетта-Сервіс» – лідер ринку професійної санітарно-гігієнічної продукції для позадомашнього використання

Компанія «Бетта-Сервіс» – лідер ринку професійної санітарно-гігієнічної продукції для позадомашнього використання. Була створена в 2004 році для забезпечення потреб в інструментах, процедурах і стандартах чистоти і гігієни різних сегментів бізнесу. Сьогодні ключовими сегментами співпраці компанії є: готелі та ресторани, медичні та промислові установи, логістичні комплекси, ТРЦ/ТЦ, бізнес-центри, державні та комерційні об'єкти.

Наша місія - надавати нашим клієнтам найбільш широкі можливості в забезпеченні гігієни і чистоти при одночасній мінімізації ризиків, пов'язаних з цим завданням. Ми будемо досягати цього за рахунок бездоганного забезпечення наших партнерів продукцією високої якості і передових технологій сервісу, відповідно до найкращих міжнародних стандартів.

ІМІДЖ, ГІГІЄНА, ЧИСТОТА.


124+ співробітників
40+ менеджерів із продажу
10+ технічних фахівців
2358+ м²власних складських приміщень
2000+ клієнтів

КЛІЄНТИ КОМПАНІЇ

  • InterContinental Logo

Історія компанії

«Бетта-Сервіс» була створена спочатку, як відділ професійної гігієнічної продукції в компанії «Бетта».

2005 рік: підписано перші контракти з міжнародними виробниками

  • Компанія SCA (зараз Essity) – перші поставки продукції ТМ ТМ Tork в Україні
  • Компанія Werner&Merz – виробник професійних хімічних засобів і систем дозування ТМ Tana Professional та еко лінійки хімічних засобів ТМ Green Care Professional.

2009 рік: асортимент компанії поповнився продукцією торгових марок Vileda Professional и Jofel.

2010 рік: підписано угоду про співпрацю з одним із найбільших виробників продукції для позадомашнього використання – Kimberly-Clark Professional.

2018 рік: підписані контракти з двома міжнародними корпораціями:

  • корпорація Diversey, портфель компанії «Бетта-Сервіс» поповнився продукцією двох брендів: професійна прибиральна техніка ТМ TASKI і професійна хімія для прибирання та дезінфекції з найширшим асортиментом дозуючих систем ТМ Diversey;
  • Підписано контракт з компанією Unger і компанія «Бетта-Сервіс» представила ринку унікальну систему висотної мийки вікон і фасадів із землі.

2019 рік:

  • початок співпраці з компанією Truvox International;
  • початок співпраці з міжнародною компанією з виробництва гігієнічного прибирального інвентаря для харчової промисловості Vikan.

Компанія «Бетта-Сервіс» – лідер ринку професійної санітарно-гігієнічної продукції для поза домашнього використання


Цінності співробітників компанії «Бетта-Сервіс»

Клієнтоорієнтованість і відкритість: ми готові відкрито обговорювати з клієнтом усі завдання і поточні питання його/її бізнесу і забезпечувати їх вирішення найбільш оптимальним шляхом.

Відповідальність: ми несемо 100% відповідальність перед клієнтом за свої обіцянки.

Розвиток: ми прагнемо до безперервного розвитку як персоналу, портфеля брендів, продукції компанії, так і сервісу для найкращого задоволення потреб клієнта.

Ефективність: наша мета – бути максимально ефективними як для бізнесу свого клієнта, так і бізнесу своєї компанії.

Читайте нас на соціальних майданчиках